ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК ПОВНОГО ДНЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3-Х ДО 6 РОКІВ КРЮКІВЩИНА

Дитячий садок повного дня перебування дітей від 2 до 6 років «Казка», працює з 8 до 20 години. розташовується на двох поверхах, загальною площею 400 кв. м. і займає 4 просторі затишні групи, сформовані за віковим принципом. Кількість дітей у групі 12-16 чоловік. Велика зала для проведення занять з фізичної культури та музичних занять; захоплюючі ігрові кімнати, казкове оформлення — все це створює теплу атмосферу затишку і творення.

Розпорядок дня дитячого садка складений таким чином, щоб дитина повноцінно отримувала і фізичний, і розумовий, і естетичний розвиток. Дошкільна освіта складає комплексну систему всебічного розвитку дитини. Освіта побудована на базі авторських програм та програм схвалених і рекомендованих Міністерством Освіти і Науки України.

«Казка» повністю легальний дитячий сад. Як і всі офіційні дитячі садки у нас є всі дозволи від контролюючих органів, у нас дотримані всі вимоги СЕС та держ. стандарти МОН, пропоновані до дитячим садкам Києва та України.
Наші групи, як це і повинно бути, формуються за віковим принципом, тобто дитина розвивається в середовищі своїх однолітків, що дозволяє послідовно отримувати знання і правильно соціалізувати маленьку особистість.

Ми практикуємо тільки передові методи в роботі: всебічну комплексну дошкільну освіту, індивідуальний підхід до кожного малюка, поглиблене вивчення англійської мови з 2-х років, здорове дієтичне 5-разове харчування, сприятливий клімат, приємна доброзичлива атмосфера — все це складові успіху і популярності нашого дитячого садка.

Протягом дня у нашому дитячому садку дітям пропонується 5-ти разове, збалансоване харчування, приготовлене кухарями на власній кухні. У меню обов’язково присутні фрукти, овочі, соки. Продукти проходять ретельний контроль лікаря, дієтсестри.

Вранці дітей зустрічає вихователь. Протягом дня медичні працівники перебувають у дитячому садку і постійно стежать за станом здоров’я дітей, а також проводять гартувальні процедури, профілактику вірусних та інфекційних захворювань.